Blush

Mooie verzorgde nagels die er ook natuurlijk uit zien. De Blush gels (ook we BIAB genoemd, Buildergel In A Bottle) zijn er in 12 mooie kleuren die passen bij vrijwel iedere huidskleur. Van een milky look tot zachte koffie tinten, voor iedere klant een passende kleur. Blush gels hebben een sterke hechting en je kunt er een mooie bolling mee maken.

 

Met de bijpassende Natural Nail Treatment is het maken van de perfecte Natural Look nog nooit zo makkelijk geweest.

 

GEBRUIK: altijd Blush Primer onder de Blush gel, elke laag 90 seconden in LED, 2 minuten in UV. Gebruik in combinatie met de Blush Brush om je gel perfect te moduleren. Verwijder kleeflaag en vijl eventueel nog wat bij met 220 grit vijl of whiteblock. Lak de Blush Topgel royaal en zorg dat je alle Blush goed dekt met de topgel. Bestel ook het Blush boekje met tips en step by step.

 

Product toegevoegd aan verlanglijst
Product toegevoegd aan vergelijking

Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.